Apteka Skórzewo w sieci internetowej

Miło nam poinformować o powstaniu nowej strony internetowej bardzo popularnej apteki w Skórzewie. Apteka na rynku jest od wielu lat.

Klienci pojawiający się w aptece zasugerowali stworzenie strony, która miała by za zadanie ulepszenie procesu zamawiania leków. Teraz można już bez wychodzenia z domu (w Dopiewie czy Skórzewie) złożyć zamówienie na wybrane leki poprzez nową stronę internetową apteki. Potwierdzenie złożenia zamówienia otrzymamy mailowo. W taki sam sposób zostaniemy poinformowanie i gotowości leków do odbioru. Zaczęło się od pomysłu klientów. I tak Powstała strona internetowa o której poniżej pokrótce napiszemy kilka zdań.

Początki apteki

Apteka w Skórzewie działa już na rynku branży farmaceutycznej od ponad piętnastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło jej na przygotowywanie aktualnej oferty nie tylko zgodnej z potrzebami klientów ale również w oparciu o najlepsze na rynku farmaceutyki. Klienci zamieszkujący Skórzewo mogą bez problemu zaopatrywać się w niej zarówno w preparaty dostępne jedynie na receptę lekarską jak i mniej inwazyjne środki farmaceutyczne, których stosowanie nie wymaga konsultacji medycznej.

Co znajdziemy w ofercie nowej apteki?

Oferta oprócz preparatów medycznych obejmuje również dostępne w sprzedaży wszelkiego rodzaju preparaty zielarskie takie jak dla przykładu herbatki czy soki naturalnego pochodzenia oraz przyjazne dla ludzkiego organizmu kosmetyki.

apteka w SkórzewieApteka, której lokalizacją stało się Skórzewo oferuje nie tylko sprzedaż farmaceutyków ale również bardzo konkurencyjne na lokalnym rynku ceny. Jest przyjazna dla wszystkich klientów o czym chociażby świadczy przygotowana oferta w postaci możliwości zamawiania leków drogą internetową. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zamieszczony na stronie pod adresem apteka-nasza.pl, by w dogodnym terminie zgłosić się po odbiór leków.

Dzięki temu klienci mają pewność, że otrzymają na czas potrzebne leki i nie odejdą z kwitkiem od okienka apteki. Dodatkowym atutem jaki bezsprzecznie posiada apteka w Skórzewie jest obsługa przez fachowy i podsiadający wymagane kwalifikacje personel oraz zgodne z wymogami przechowywanie wszystkich dostępnych w sprzedaży środków farmaceutycznych.

Zapraszamy więc na nową stronę apteki: http://apteka-nasza.pl