Apteka Skórzewo w sieci internetowej

apteka w SkórzewieMiło nam poinformować o powstaniu nowej strony internetowej bardzo popularnej apteki w Skórzewie. Apteka na rynku jest od wielu lat.

Klienci pojawiający się w aptece zasugerowali stworzenie strony, która miała by za zadanie ulepszenie procesu zamawiania leków. Teraz można już bez wychodzenia z domu (w Dopiewie czy Skórzewie) złożyć zamówienie na wybrane leki poprzez nową stronę internetową apteki. Potwierdzenie złożenia zamówienia otrzymamy mailowo. W taki sam sposób zostaniemy poinformowanie i gotowości leków do odbioru. Zaczęło się od pomysłu klientów. I tak Powstała strona internetowa o której poniżej pokrótce napiszemy kilka zdań.

Początki apteki

Apteka w Skórzewie działa już na rynku branży farmaceutycznej od ponad piętnastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło jej na przygotowywanie aktualnej oferty nie tylko zgodnej z potrzebami klientów ale również w oparciu o najlepsze na rynku farmaceutyki. Klienci zamieszkujący Skórzewo mogą bez problemu zaopatrywać się w niej zarówno w preparaty dostępne jedynie na receptę lekarską jak i mniej inwazyjne środki farmaceutyczne, których stosowanie nie wymaga konsultacji medycznej.

Co znajdziemy w ofercie nowej apteki?

Oferta oprócz preparatów medycznych obejmuje również dostępne w sprzedaży wszelkiego rodzaju preparaty zielarskie takie jak dla przykładu herbatki czy soki naturalnego pochodzenia oraz przyjazne dla ludzkiego organizmu kosmetyki.

Apteka, której lokalizacją stało się Skórzewo oferuje nie tylko sprzedaż farmaceutyków ale również bardzo konkurencyjne na lokalnym rynku ceny. Jest przyjazna dla wszystkich klientów o czym chociażby świadczy przygotowana oferta w postaci możliwości zamawiania leków drogą internetową. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zamieszczony na stronie pod adresem apteka-nasza.pl, by w dogodnym terminie zgłosić się po odbiór leków.

Dzięki temu klienci mają pewność, że otrzymają na czas potrzebne leki i nie odejdą z kwitkiem od okienka apteki. Dodatkowym atutem jaki bezsprzecznie posiada apteka w Skórzewie jest obsługa przez fachowy i podsiadający wymagane kwalifikacje personel oraz zgodne z wymogami przechowywanie wszystkich dostępnych w sprzedaży środków farmaceutycznych.

Zapraszamy więc na nową stronę apteki: http://apteka-nasza.pl


Comments are closed.