Jak wykupić hosting?

Gdy zalegalizowałeś swoją działalność gospodarczą, Twoja strona jest już gotowa, i wszystko jest już prawie gotowe, byś mógł zacząć prowadzić swój biznes, czas pomyśleć o tanim hostingu pod Twoją stronę.

Jako, że hosting to usługa wirtualna, nie można iść do sklepu i ją po prostu kupić. Cała transakcja zakupu także dzieje się w wirtualnym świecie. Ten artykuł przybliży ci procedurę zakupu usługi hostingowej.

Opisywane działania i procedura jest mi znana z własnego doświadczenia, gdy sam znalazłem tani hosting i chciałem go zakupić. Tak więc procedura będzie dotyczyła tej jednej firmy hostingowej, ale większość firm stosuje właśnie takie metody, więc dużo się one od siebie nie różnią.

Gdzie szukać ofert na tani hosting?

Ofertę tej firmy i jej taniego hostingu znalazłem w Sieci, przeszukując strony różnych usługodawców. Przekonały mnie w tym przypadku niskie ceny, konkurencyjne parametry i świetni administratorzy, którzy pomogli mi w jednej technicznej kwestii, z którą miałem problem. Moja strona kolokwialnie mówiąc ?śmigała?, nie było z nią najmniejszego problemu. Zdecydowałem się i oto jak wygląda procedura wykupienia w tym przypadku taniego hostingu.

Więcej o tanim hostingu.

Zacznijmy od początku. Krok pierwszy wypełnienie formularza zamówienia na stronie firmy. Trzeba w nim podać różne dane, adres korespondencyjny, adres do faktury, telefon kontaktowy, e-mail, który potem staje się naszym adresem autoryzowanym dla firmy. Zamówienie wysyła się kliknięciem w button. Wszystkie dane wysyłane są w sposób szyfrowany do firmy. tani hostingMój tani hosting został założony automatycznie w ciągu 10 minut. Dostałem potwierdzenie na e-maila, którego podałem w czasie zamówienia o założeniu pakietu hostingowego wraz ze wszystkimi danymi dostępowymi do konta ftp, do poczty www oraz do panelu, dzięki któremu mogę zarządzać usługą. Zaraz po danych przyszła także faktura proforma za hosting.

Taka faktura proforma może wywołać niepokój. Przecież zamawiamy pakiet testowy, który jest bezpłatny, a tu przychodzi faktura. Nie należy się obawiać. Tani hosting jest jak najbardziej pakietem testowym, Warto zaznaczyć, że pakiet testowy nie różni się niczym od pakietu aktywnego; wyłącznie okresem ważności, który w przypadku pakietu testowego jest zazwyczaj 14 – dniowy.

Dla chętnych pozostawiam link do taniego hostingu z którego skorzystałem: www.hoste.pl/hosting/serwer-eco

Testy taniego hostingu.

Jeżeli przetestujesz usługę taniego hostingu i jesteś z niej zadowolony opłacasz ją na podstawie faktury proforma. Zazwyczaj, jeżeli firma troszczy się o odpowiednią komunikację z klientami, dostajesz informację, że twój hosting z testowego został zamieniony na aktywny. W czasie okresu testowego możesz jak najbardziej zadać pytania administratorom, czy w razie wątpliwości poprosić o pomoc techniczną. Do 7 dni powinieneś otrzymać fakturę VAT za usługę, która coraz częściej wysyłana jest drogą elektroniczną. Za rok, gdy będzie kończył się twój abonament, firma poinformuje cię, wysyłając e-maila wraz z fakturą proforma, o konieczności przedłużenia usługi. Jeżeli nie będziesz jej przedłużał, pakiet wygaśnie samoczynnie. Gdy jesteś zadowolony z usług firmy, po prostu opłać fakturę proforma.

Na tanim hostingu możesz rozwinąć skrzydła swojego biznesu. Nie zwlekaj, wykup tani hosting. To proste.

TERAZ JUŻ WIESZ JAK WYKUPIĆ TANI HOSTING!