Regeneracja sił w hotelowym SPA…

Hotelowe Pakiety SPA Od dłuższego czasu coraz popularniejszym sposobem na spędzenie wolnego czasu stały się wypady do hoteli. Ośrodki tego rodzaju szybko stały się popularne w całym kraju i w zasadzie w każdym większym mieście można odpocząć korzystając z atrakcji Spa. Obiekty te są zwykle bardzo komfortowe i luksusowo wyposażone, większość z nich jest wybudowana niedawno, dlatego nie ryzykujemy, że jak dotrzemy na miejsce spotka nas niezbyt przyjemne rozczarowanie a poziom hotelu znacznie odbiegał będzie od tego obiecywanego w folderze reklamowym.

Wyjeżdżając do hotelu wyposażonego w Spa możemy zdecydować się na Pakiet Spa. Zwykle w skład takiego pakietu wchodzi wyszczególniona liczba noclegów, wyżywienie, jednak najważniejszy jest zestaw zabiegów Spa. Do wyboru mamy przede wszystkim masaże i myli się ten, który sądzi, że masaż to nic ciekawego.
Weekend spa
W dzisiejszych czasach masaż to prawdziwa sztuka, znamy między innymi masaż tajski, masaż lomi-lomi , wykonywany przy pomocy gorących kamieni, masaż shantala masaż egipski i wiele innych. Dodatkowo masować można różne części ciała: plecy, twarz, dłonie czy dekolt.

Oprócz masaży w ramach Pakietów Spa możemy zamówić także ciekawe zabiegi upiększające, maski, zabiegi odmładzające, peelingi. Aby w pełni się zrelaksować można zdecydować się na kąpiel Spa, do wyboru kilka rodzajów : kąpiel waniliowa, z mleczna czy nawet kąpiel piwna. Z tego rodzaju kąpieli możemy korzystać w pojedynkę bądź z kimś. Jest to zatem idealny pomysł dla wszystkich par.

Pakiety Spa to także wyborny sposób na wyjazd z przyjaciółką, w trakcie pobytu nie tylko odprężycie się i zrelaksujecie się jak nigdy, ale i porozmawiacie podczas wspólnych zabiegów. Wykupienie usług Spa to przede wszystkim zapewnienie sobie możliwości odpoczynku i nabrania nowych sił na codzienne zmagania. Uczestnictwo w zabiegach na pewno sprawi, że będziecie szczęśliwsi i gotowi do pracy.
Polecamy również bardzo ciekawe oferty: pakiety jesienne – w brzydkie, chłodne dni można poczuć się wyjątkowo relaksując się w najlepszych polskich obiektach.