Wybór hotelu we Wrocławiu.

Puro hotelZ każdym rokiem do Wrocławia przyjeżdża coraz więcej turystów nie tylko z Polski, ale także z całego świata.

Głównym tego powodem była świetna promocja miasta podczas piłkarskich rozgrywek EURO 2012. Świat dostrzegł, że polskie miasta mogą być naprawdę ciekawą alternatywą dla innych „oklepanych” miast europejskich.

Jaki hotel wybrać?

Hotele we Wrocławiu są bardzo rozmaite i z pewnością każdy znajdzie coś dla ciebie. Zależnie od naszych preferencji i grubości naszego portfela możemy wybrać ekskluzywny hotel w centrum miast lub studencki hostel.

Co ma wpływ na cenę danego hotelu? W głównej mierze jest to wypadkowa jakości pokoju, położenia oraz czasu (w czasie wakacji ceny mogą być znacznie wyższe). Komentarze zlokalizowane pod kontem danego hotelu w łatwy sposób umożliwią wyrobienie sobie zdania na temat danego miejsca noclegowego. W większości sytuacji, bookować można telefonicznie lub mailowo. Lepiej jest poprosić o jej potwierdzenie, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Odnośnie bookowania jednym z ciekawszych hotelu we Wrocławiu, jest Hotel Puro. Jako pierwszy na hotelarskich rynku we Wrocławiu wprowadził samodzielne rezerwowanie i zameldowanie (poprzez dotykowy panel komputerowy). W holu nie spotkamy recepcjonisty, a  więc wszystkie prośby i zapytania kierowane są do tzw. Concierge.

Hotel do spotkań biznesowych.

Co w przypadku, gdy w głównej mierze hotelowymi gośćmi stanowią biznesmeni?. Hotel w swojej ofercie oprócz wygodnych sypialni i wyrafinowanych restauracji powinien oferować także wynajem pomieszczeń konferencyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorcy mogą załatwić swoje wszystkie sprawy nie wychodząc ze swojego miejsca noclegowego (choć znając uroki Wrocławia, byłoby to grzechem). Gustowne i funkcjonalne wnętrza bez wątpienia zrobią pozytywne wrażenie na zaproszonych partnerach i istotnie ułatwią negocjacje. W każdym hotelu w Polsce normą staje się również dostęp do Internetu i innych mediów